Zdjęcia są mojego autorstwa lub z rodzinnego albumu...
Klikając w zdjęcie można je powiększyć!

sobota, 17 września 2011

Gdy słońce zachodzi...

Osobiście najbardziej kocham   zachody nad naszym morzem. Nigdzie nie widziałam piękniejszych, no ale ja jeszcze bardzo mało widziałam ;) Wątpię jednak, ze tam gdzie lecę zachód zachwyci mnie tak jak niezmiennie zachwyca nad Bałtykiem...Jestem jednak przekonana, ze będzie się czym zachwycać ;)

8 komentarzy:

 1. Pięknie!
  Wiesz, ja myślę, że zachody słońca są piękne wszędzie, nawet u mnie na podwórku - zresztą, na moim flogu, link u mnie po lewej, można je obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja się z osobą powyżej nie zgodzę, bo np. u mnie na podwórku zachód słońca kończy się zaraz po tym jak się zacznie, gdyż słońce znika za domem sąsiada, i niezbyt mnie ten widok cieszy ;) Za to te nadmorskie mogłabym oglądać non stop :)
  Miłego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię zachody Słońca nad naszym morzem, gdy słońce powolutku obniża się w kierunku tafli wody i ferią barw maluje horyzont, a tym samym serwując wyjątkowe wrażenia estetyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewelinka, ale gdybyś wyszła gdzieś na płaski teren, to i u Ciebie można by patrzeć bez końca, choć słońce nie odbijałoby się w wodzie. Tak myślę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Zachody :) udalo sie jednak napisac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tanyu obejrzę z przyjemnością, na pewno są cudne, choć ja preferuje te nad taflą wodną :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lenka cieszę, ze się udało i w ogóle DZIEWCZYNY jestem zachwycona, ze i tu zaglądacie i nawet komentujecie :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Love zachody , one sa takie cudowne. ;* xd

  OdpowiedzUsuń